7.e klass

7.e keelekümblusklass

Me oleme 7.e klassi õpilased. Käesoleval aastal õpib meie klassis 9 õpilast, nendest on 4 poissi ja 5 tüdrukut. Meie klassijuhataja on Natalja  Zabolotnaja. Me täiendame üksteist ja õpime üksteiselt. Oleme ettevõtlikud, tolerantsed, uudishimulikud ja lõbusad.

Selleks, et oma eesti keelt praktiseerida osaleme igal aastal õpilasvahetuses (projekt “Räägime eesti keeles”, Sõmerpalu Põhikool, Parksepa Keskkool). See aktiivne suhtlemine annab kõige suurema tõuke keelelisele arengule.

Meie klassijuhataja loob meile keelekeskkonna. Paljud väljasõidud ja õppekäigud toimuvad eesti keeles. Sel aastal käisime Kesklinna raamatukogus viktoriinis osalemas,Tallina Kinomuuseumis filmikunsti ja selle ajalooga tutvumas, Sagadi mõisas loodusõpetust õppimas ja mere ääres jalutamas, Pannjärvel vastlapäeva tähistamas.

Meile ja meie klassijuhatajale meeldib väga uute kohtadega tutvuda ja me oleme erinevatesse paikadesse reisinud. Me oleme käinud mitu korda Tartus ja Tallinnas, Lõuna-Eestis Piusas ja Suurel Munamäel, Elistveres,  Lätis - Riias ja Jurmalas

Püüame end mitmekesiselt arendada. Klassis on üks ujuja, kolm tantsijat, üks klaverimängija ja üks iluvõimleja, üks ajaloo armastaja ja üks paintballi klubi liige. Osaleme edukalt linna olümpiaadides, võistlusmängudes ja viktoriinides.

Meie klass on sõbralik, paljud suhtlevad väljaspool kooli ja veedavad koos vaba aega. Klassil on ka oma traditsioonid.