8.e klass

8.e keelekümblusklass

Me oleme 8.e klassi õpilased. Hetkel õpib meie klassis 9 õpilast, nendest on 4 poissi ja 5 tüdrukut. Püsime sellises koosseisus juba kolmandat aastat.

Oleme ettevõtlikud, tolerantsed, uudishimulikud ja lõbusad. Kõik me oleme erinevad, aga vaatamata erinevustele meeldib meile koos aega veeta: reisida, muuseume külastada, piknikul käia, jalutada. Meie klass on sõbralik, paljud suhtlevad väljaspool kooli ja veedavad koos vaba aega.

Igaühel on lisaks koolile oma huviala. Klassis on üks ujuja, kolm tantsijat, üks klaverimängija ja üks iluvõimleja, üks ajaloo armastaja ja üks paintballi klubi liige. Me võtame osa ka  koolisisestest ja -välistest üritustest.

Selleks, et oma eesti keelt praktiseerida osaleme õpilasvahetuses (projekt “Räägime eesti keeles”).

Meie klassijuhataja on Natalja  Zabolotnaja. Oleme temaga koos juba kuuendat aastat. Koos oleme külastanud mitmeid huvipakkuvaid kohti ja palju huvitavat näinud.